Loading...

WEB TASARIM VE GÜNCELLEME ÇÖZÜMLERİNİZDEKİ BAŞARINIZIN GİZLİ ORTAĞI
ALORA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ


Web sitesi günümüzdeki en iyi tanıtım ve en ucuz reklam aracıdır.
Web sitesi hedef kitleye daha kolay ulaşmak için yapılan en iyi yatırımdır.
İnternet siteniz tasarlanırken,sitenin amacı ve estetiği o siteyi ziyaret eden kullanıcılar tarafından oldukça önemlidir.Siteniz estetik bir görsele sahipse internet kullanıcıları tarafından begenilir.

Alora Bilişim Teknolojileri göze hitap eden estetik ve özgün tasarımları sizlere sunar.Frmanızla bütünleşen en uygun renkleri yazı stillerini, içerikleri ile özgün bir tasarım ortaya koyar.
Sizi gerçekten yansıtan web siteniz müşterileriniz ile iletişimizi kolaylaştırır ve istediğiniz kitleye hızlı bir şekile ulaşmanızı sağlar.

Web sitesinin yazılım aşamasında içeriklerinin girilmesi tasarımdan sonraki en önemli aşamalardan birisidir. Web sitenizin güncel ve benzersiz içeriklere sahip olması google arama motorlarında da iyi bir sıraya sahip olmanızı yardımcı olmaktadır.
Web siteniz size eksik veya basit geliyorsa yeni çalışmalarınızın bilgilerinizin eklenmesi gerekiyorsa tasarımından sıkıldıysanız sitenizi güncellemeniz gerekmektedir.

Web siteniz yapılırken yazılım dilleri olan örneğin asp , php vb yazılım dilleri kullanılan güncellemeler açısından size kolaylık sağlar.Eğer bir yönetim paneliniz varsa web sitesine aşagıda belirtilen istediğiniz değişiklikleride kolayca yapabilirsiniz.Eğer bir yönetim paneliniz yoksa ilgili firmanızla iletişime geçin.

Güncelleme işleminde ürün eklenebilir ve silinebilir,
İçeriklerinizi düzenlenebilir,yeni içerik eklenilebilir,
Tasarımın bazı kısımları değiştirebilir,
Ürün katalogu haber sistemi veya yeni bir yazılım eklenilebilir.
Aklınızda sitenizde olmasını istediğiniz taleplerinize uygun faktörler de eklenilebilir.
Artık yönetim paneli ile web sitenizi sizde güncelleyebilirsiniz.Kendi sayfalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz.Bu tür yapıların en önemli avantajıda kendi sitenize her an hakim olma imkanını size sunmasıdır.

Eger sizde orjinal bir web sitesi sahibi olmak istiyor veya sitenizi güncellemek istyorsanız bizimle iletişime geçin... 0212 270 32 06